Imieniny:
piątek, 14 grudnia 2018
EnglishGermanPolish

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna w Porębach

W niedzielę, 1 lipca, podpisana została umowa na budowę  placu zabaw oraz siłowni plenerowej w miejscowości Poręby w Gminie Zduńska Wola.  W ramach inwestycji zaplanowano urządzenia do zabawy dla dzieci oraz zestawy urządzeń siłowni do ćwiczeń w plenerze. Zaplanowano również wyposażenie terenu w urządzenia małej architektury tj: ławki, stojak na rowery, kosze na śmieci.

Wszystkie dostarczone urządzenia będą spełniały wymagania jakości i bezpieczeństwa zawarte w aktualnie obowiązującej normach dotyczących wyposażenia publicznych placów zabaw i siłowni plenerowych

Zadanie ma na celu  rozwój infrastruktury rekreacyjnej i sportowej oraz poprawę  jakości życia lokalnej społeczności poprzez utworzenie siłowni  i placu zabaw, stanowiących  atrakcyjne miejsce spotkań, nawiązywania i utrwalania kontaktów oraz aktywnego wypoczynku mieszkańców wsi Poręby. Siłownia plenerowa oraz plac zabaw usytuowane zostaną w sąsiedztwie boiska do piłki nożnej oraz świetlicy wiejskiej. 

Dotacja z budżetu Województwa Łódzkiego  41 593,00 zł

Środki finansowe własne 15 000,00

Gmina otrzymała środki finansowe z budżetu Województwa Łódzkiego  w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinasowanie zadań w zakresie rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej.

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook